Apie mus

Elektroninė parduotuvė baltas vynas raudonas Bocmanas

Elektroninė parduotuvė, baltas ir raudonas vynas, Bocmanas.

Bocmano pradinė vizija buvo itin aukštus standartus atitinkantis greito maisto (burgeriai, grill patiekalai + šalti užkandžiai, gaivieji bei alkoholiniai gėrimai) tinklas. Šiuo metu plečiamės. Elektroninė parduotuvė, baltas ir raudonas vynas, Bocmanas.

Aukštai iškelta kokybės kartelė lėmė nemažas investicijas tiek į patį prekinį ženklą, tiek į  kokybiškų maisto produktų pasirinkimą, aukštos kvalifikacijos darbuotojų samdymą.

Sėkmingas startas diktuoja prekinio ženklo plėtros tempus ne tik kaip atskirų filialų steigimą, bet ir kaip kitų veiklos sričių integravimą į dabartinę veiklą. Vykdydant sėkimngą veiklą maisto gamybos ir renginių cikluose Bocmanas prekės ženklas plečiasi. Šiuo metu siūlome ne tik apsilankyti mūsų užkandinėse esančiose Laisvės alėja 34, Kęstučio 41, Santakos 11, Kaune, bet ir apsilankyti mūsų elektrininėje gėrimų parduotuvėje.

Prekės ženklo “Bocmanas” istorija

Nors Karolio restoranų maisto per jų veiklos metus paragauti spėjo daugybė lankytojų, ne visi žino, kaip atsirado smagus pavadinimas “Bocmanas”. Įdomiausia, kad užkandinių istorija prasidėjo visai ne nuo verslo idėjos, o nuo surastos šviesaus atminimo tėvelio nuotraukos. “Toje nuotraukoje jis kaip tik stovėjo prie baro, labai gražiai atrodė. Padaviau tuo užsiimančiam draugui, kad padarytų logotipą. Tada dar nebuvo minties, kad jis bus skirtas viešojo maitinimo įstaigai”, – sako jis. Tiesa, pavadinimas taip pat susijęs su tėčiu – “Bocmanas” buvo jo pravardė.

Gimtajame mieste jo kitaip šaukiant K.Luzgauskas tikina nėra ir girdėjęs. Pasiteiravus, iš kur tokia neįprasta pravardė, papasakoja: “Yra tokia istorija, nors nežinau, kiek ji tikra. Anuomet dar jaunas tėtis atėjo dirbti į didelę kompaniją ir niekas nežinojo jo vardo. O jis vilkėjo po armijos dryžuotus, vadinamuosius jūrininko, marškinėlius. Kažkas iš bendradarbių šūktelėjo: “Ei, bocmane!” Taip ta pravardė ir atsirado. Natūralu, kad ir aš buvau Bocmaniukas.” Pirmiausia Karolis tenorėjo plačiau skleisti tėčio atminimą. “Vieni stato antkapius, o aš norėjau kitokią atminimo formą sukurti”, – paaiškina. Užkandinė gimė jau prabėgus pusmečiui nuo tada, kai buvo sukurtas “Bocmano” logotipas. Anuomet Karolis pats dirbo nekilnojamojo turto srityje, aktyviai sekė rinką ir vieną dieną pamatė nuomojamą nediduką kioskelį Kęstučio gatvėje. “Pagalvojau, kad reiktų jame įkurti greitojo maisto bistro, nors užkandinių veikloje patirties visai neturėjau. Atrodo, labai paprasta: pastatei grilį ir kepi, bet tikrai nieko panašaus. Vis dėlto atėjau, padaviau avansą, taip ir atsirado patalpos”, – drąsų savo žingsnį prisimena jis. Gal išsinuomotos patalpos būtų dar ilgai stovėjusios tuščios, jei ne lemtinga pažintis su darbo ieškojusiu užsieniečiu.

Skaityti daugiau: https://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/tevo-atminimui-ne-antkapis-bet-restoranas-924948

baltas sausas vyna maistas i namus
gėrimai internetu, mėsainiai
X